תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

כללי: עמוד זה מפרט את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של האתר בו הינך גולש כעת. מעצם השימוש באתר ו/או בשירותים המתועדים בו, הינך מסכים לתנאי שימוש אלו.

עדכונים בתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות: הנהלת האתר עשויה לשנות מעת לעת את המסמך הזה והתנאים המפורטים בו. תוקפם של שינויים אלו יחול מרגע פרסומם. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לבצע עדכונים ללא התרעה או אזכור מיוחד בעמודי האתר או ערוצים אחרים המקושרים אליו (לדוגמה: עמוד פייסבוק).

מידע: המידע באתר הינו כללי ושיווקי בלבד ואינו מהווה או מתיימר להוות ייעוץ משפטי או  תחליף לייעוץ משפטי ושום דבר באתר לא יפורש בניגוד לכך.

זכויות יוצרים: האתר עצמו וכל התוכן שנמצא בו (כולל: טקסטים, עיצוב, תמונות, סרטוני וידאו, קוד פיתוח, ועוד) הינם בבעלות בלעדית של בעלי האתר. אין להעתיק, לשכפל, לצלם או להשתמש באופן אחר, למעט קריאה, בתכנים אלו.

שיבושים אפשריים בפעילות האתר: מפעילי האתר ובעליו שואפים שפעילותו התקינה תמשך ללא הפרעות. אף על פי כן, מעת לעת יתכנו שיבושים בפעילות האתר עקב עדכונים או תקלות באתר, בשרתים, בתוכן, או עקב פעילות כלשהי המקושרת לאתר ובעליו. במקרים כאלו, מפעילי האתר ובעליו אינם אחראים לכל נזק או תקלות שיגרמו לגולשים.

חסימת משתמשים: מפעילי האתר ובעליו שומרים את הזכות לאסור את השימוש (באמצעים טכנולוגיים ומשפטיים) על משתמשים מסויימים עקב חשד שפעילותם מסבה נזק לפעילות האתר ו/או בעליו.

שימוש בעוגיות ואמצעי ניטור דיגיטליים: באתר זה משולבים אמצעי ניטור דיגיטליים שונים כמו עוגיות, פיקסלים, ועוד. אלו אוספים מידע על הגולש המשולב בתהליכי שיווק ופיתוח עסקי.

יצירת קשר עם מפעילי האתר ובעליו: באתר זה משולבים אמצעי יצירת קשר עם מפעילי האתר ובעליו, כדוגמת טפסי יצירת קשר, מספרי טלפון, ועוד. מפעילי האתר ובעליו שומרים לעצמם את הזכות ליצור קשר עם גולשים שפונים אליהם, לשלוח להם חומר שיוקי ולשלב את המידע הנאסף בתהליכי השיווק והפיתוח העסקי.

תחום שיפוט: כל מקרה של מחלוקת בין מפעילי האתר ובעליו לבין גולש יהיה בהתאם לדין הישראלי ובסמכותם המקומית הבלעדית של בתי המשפט בתל אביב.